Zabiegi na ciało

Anty-aging, ciało

Kobido – Japoński lifting twarzy

Nowe, naturalne podejście do piękna. Cofnięcie oznak starzenia. Lifting bez użycia skalpela. Kobido usuwa też zmarszczki i bruzdy mimiczne. Poprawia owal twarzy i uwypukla jej rysy.

od 300 zł

Anty-aging, ciało

Masaż relaksacyjny całego ciała

Normalizuje napięcia mięśniowe i przywraca jędrność skóry, pozwala ukoić zmysły, wzmacnia układ odpornościowy i hormonalny oraz pomaga zregenerować ciało i umysł. Efekty masażu widoczne są już po pierwszym zabiegu.

od 180 zł

Anty-aging, ciało

Masaż świecą

Rozgrzewający masaż na ciepłym maśle shea to uczta dla ciała, łącząca aromaterapię i ciepłolecznictwo. Świetnie nawilża i regeneruje przesuszoną i wrażliwą skórę. Masaż ten doskonale odprężą mięśnie, idealnie je rozluźnia a uwalniający się zapach dodatkowo działa na nasze zmysły.

od 200 zł

Anty-aging, ciało

Masaż kamieniami

Rewitalizujący i bardzo relaksujący masaż. Doskonale rozluźnia, uspokaja i wycisza. Głęboko i przyjemnie rozgrzewa. Polega on na powolnym przesuwaniu rozgrzanych kamieni bazaltowych wzdłuż ciała oraz specjalnego ułożenia w miejscach szczególnie spiętych i „zablokowanych”.

od 250 zł

Anty-aging, ciało

Masaż relaksacyjny pleców

Polecany dla każdego kto chce poczuć ulgę, rozluźnić napięcie mięśni. To głównie w obrębie pleców ramion i karku, kumuluje się stres, wszystkie zmartwienia i troski. Masaż ten relaksuje, regeneruje umysł, poprawia samopoczucie i przywraca wewnętrzną równowagę organizmu.

od 100 zł

Anty-aging, ciało

Masaż stóp

Rozluźniający masaż niwelujący bóle i napięcia oraz zmniejszający opuchnięcia w obrębie kostek. Przynosi natychmiastową ulgę zmęczonym stopom, poprawia krążenie, likwiduje uczucie ciężkich obolałych nóg.

od 100 zł