Każdy ma swoje miejsce,

w którym w codziennym chaosie rzeczywistości, znajduje
wyciszenie, spokój i harmonię, gdzie przeżywa swoje Zen.
Takim miejscem jest Babski Concept.

Nasza misja

to sprawianie, żeby każdy kto nas odwiedzi poczuł się ważny i wyjątkowy.

Babski Concept to miejsce które powstało z pasji, przyjaźni  i stawiania potrzeb naszych Klientów na pierwszym miejscu. Ta koncepcja kiełkowała w naszych głowach i sercach na długo przed jej realizacją.
Oferujemy zabiegi pielęgnacyjne, po które ma prawo sięgnąć każda kobieta i mężczyzna.
Nasz profesjonalny Zespół zadba o Twoje dłonie i stopy, twarz i ciało, a także o ducha – zapewniając doskonały nastrój i atmosferę.
Wykorzystujemy sprawdzone technologie i nieustannie pogłębiamy wiedzę praktyczną i teoretyczną.  Nasi doświadczeni kosmetolodzy skutecznie dobierają odpowiednie zabiegi, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i w trosce o naturalny efekt. Pozostają z Tobą w stałym kontakcie dbając, aby efekty zabiegów nie kończyły się po wyjściu z salonu.
Komfort naszych Klientów jest dla nas najważniejszy.
Zapraszamy do nas – porozmawiamy o Twoich potrzebach i naszych rozwiązaniach.
Dodatkowo, nasze wnętrza zachęcą Cię do tego, aby na chwilę zwolnić i porozmawiać przy dobrej kawie.

Zasługujesz na to, by czuć się dobrze ze Sobą!

Serdecznie zapraszamy!

Nasz Zespół

Nasi doświadczeni i profesjonalni specjaliści skutecznie dobierają odpowiednie zabiegi,
dbając aby ich efekty nie kończyły się po wyjściu z gabinetu.

Katarzyna Aleksandrowicz

Stylistka paznokci/Menadżer

Absolwentka Szkoły NOVA – ukończone dwa kierunki: Wizaż oraz Manikiur/Pedikiur. Zajmuje się pielęgnacją dłoni i stóp. W naszym gabinecie wykonuje manicure, pedicure oraz przedłużanie paznokci metodą żelową oraz akrylożelem. Ma duszę artystki, kocha malować wzory, jest otwarta na sugestie swoich Klientek. Nieustannie śledzi najnowsze techniki stylizacji paznokci i awangardowe zdobienia. Realizuje nawet najbardziej szalone pazurkowe pomysły oraz zawsze perfekcyjny pedicure dla swoich Klientek. .

Olga Jopek

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Kosmetolog z zamiłowania do piękna. Zwolenniczka kosmetologii bioestetycznej i holistycznego dbania o urodę. W pracy ceni sobie bezpieczeństwo oraz efektywność zabiegów. Największą radość sprawia jej zadowolenie i uśmiech Pacjenta. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy. Przygotowuje komplekowe plany pielęgnacji dla każdego Klienta obejmujące zabiegi w gabinecie oraz pielęgnację domową Prywatnie pasjonatka podróży i dobrego jedzenia. 🙂

Natalia Rożek

Stylistka Paznokci

Absolwentka rocznej Szkoły Wizażu, dodatkowo studiuje Psychologię Biznesu. W naszym gabinecie wykonuje stylizacje paznokci dłoni i stóp. Jest bardzo ambitna, kocha beauty i kontakt z ludźmi. Jest perfekcjonistką, bardzo dba o jakość swoich stylizacji a największą radość sprawia jej idealnie wykonany manicure i uśmiech Klienta (ki). Interesuje się wizażem i pielęgnacją a w wolnym czasie uprawia sport – góry, rower, siłownia to jej świat. Jednym słowem to kobieta kompletna i z pazurem a pazur ma zawsze z najlepszym mani😊.

Zuza Błasiak

Masażystka

Masaż to jej pasja. Kocha masować oraz wszystko to, co jest związane z naturalnymi metodami polepszenia kondycji ciała i ducha:-). Jest uważna na każdego Klienta i jego potrzeby. Specjalizuje się w masażu relaksacyjnym całego ciała, kamieniami bazaltowymi, świecą, stemplami oraz w refleksologii i aromaterapii. Uwielbia masaż Kobido, który wykonywała już 7 lat temu, kiedy nie był jeszcze modny w Polsce. Ukończyła wiele kursów masażu, które w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem, sprawia, że jako masażystka czuję się jak ryba w wodzie. Prywatnie jest mamą trójki dzieci.