Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy to świetna propozycja dla każdej kobiety, szczególnie dla tych zapracowanych i zabieganych, ponieważ pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze oraz cieszyć się efektem pięknych paznokci i stóp naprawdę długo.

Po wstępnej diagnostyce i wykluczeniu przeciwwskazań wykonujemy odświeżającą kąpiel, a następnie opracowujemy podeszwę stóp, poprzez usunięcie zrogowaciałego naskórka. Następnie przygotowujemy płytkę paznokci u stóp do aplikacji lakieru hybrydowego. W związku z tym opiłowujemy i nadajemy kształt paznokciom u stóp, usuwamy skórki narastające płytkę paznokci oraz polerujemy powierzchnię płytki. W dalszej kolejności wykonujemy peeling stóp i rozpoczynamy aplikację lakieru hybrydowego – najpierw aplikujemy bazę, którą utwardzamy pod lampą LED, a następnie na tak przygotowane paznokcie nakładamy wybrany kolor lakieru hybrydowego Po nałożeniu i utwardzeniu odpowiedniej ilości warstw koloru lakieru hybrydowego aplikujemy Top coat. Na zakończenie zabiegu wmasowujemy odżywczy krem w skórę stóp i serum w naskórek wokół płytki paznokci

Pedicure hybrydowy jest bardzo trwały, utrzymuje się na paznokciach około 4 tygodni. Warto także podkreślić, że ten rodzaj pedicure nie odpryskuje i nie staje się matowy.

Cennik

Pedicure hybrydowy

180 zł

Pedicure hybrydowy French/ombre

195 zł