Mezoterapia igłowa

To metoda leczenia różnych defektów skóry polegająca na wstrzyknięciu bezpośrednio w miejsce docelowe niewielkich dawek substancji leczniczych.

To jeden z najlepszych naturalnych zabiegów, który skutecznie redukuje zmarszczki mimiczne i chroni skórę przed negatywnym działaniem czynników środowiskowych. Dzięki mezoterapii igłowej w głąb skóry wprowadzamy substancje aktywne, które błyskawicznie wpływają na przebudowę naskórka i pobudzają procesy produkcji kolagenu i elastyny w skórze właściwej. Zabieg jest stosowany w celu regeneracji skóry, jej odmłodzenia, zwiększenia napięcia i elastyczności skóry. 

Podawane w skórę preparaty są mieszankami substancji aktywnych dostosowanych do konkretnego problemu klinicznego skóry. Najczęściej stosujemy mieszaninę witamin, aminokwasów, krzemionki organicznej, mikroelementów, kwasu hialuronowego, wyciągów roślinnych. Kwas hialuronowy wypełnia przestrzeń między włóknami kolagenowymi i ściąga wodę, dzięki temu skóra jest optymalnie nawilżona. Dzięki lepszemu unaczynieniu skóra jest lepiej dotleniona, jaśniejsza, zdrowsza i bardziej napięta.

Oferta na mezoterapię igłową twarzy, szyi oraz dekoltu preparatami:

 • RRS HA – wyjątkowy preparat, który wspomaga syntezę kolagenu oraz elastyny, silnie odżywia oraz stymuluje, daje skórze wsparcie w procesach odnowy.
 •  Neauvia Hydro Delux – zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty, widoczne już od pierwszego zabiegu. Preparat zawiera także 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, poprawiając skuteczność terapii. 
  • Jalupro HMW – to produkt stosowany do bio – rewitalizacja obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd – skóry szyi oraz dekoltu. Produkt dedykowany jest skórom dojrzałym oraz mocno problematycznym obszarom. Odbudowują strukturę kolagenową skóry, redukują cienie pod oczami oraz zmarszczki. 

  Cennik

  RRS 3 ml/1 obszar

  500 zł

  Neauvia Hydro Delux 2,5ml/1obszar

  850 zł

  Jalupro HMW 2,5ml/1 obszar

  1000 zł

  NCTF 135 HA Filorga 3ml /1 obszar

  850 zł