Cera problematyczna

Anty-aging, cera probematyczna

geneo

Zabieg, który pozwala uzyskać jednocześnie 3 efekty: złuszczenie zewnętrznej, zniszczonej warstwy naskórka, wchłanianie substancji rewitalizujących skórę, naturalne dotlenienie.

od 90 zł

Cera problematyczna

oczyszczanie manualne

To metoda skutecznego usuwania niedoskonałości ze skóry. Szczególnie polecane osobom zmagającym się z trądzikiem, zaskórnikami i nadmiernym wydzielaniem sebum.

od 180 zł

Cera problematyczna, anty-aging

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego. System do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji bez efektów ubocznych.

od 150 zł

Anty-aging, cera problematyczna, ciało

PRX T-33

Peeling medyczny, powstały z połączenia 33% TCA (kwasu trójchlorooctowego), 5% kwasu kojowego oraz nadtlenku wodoru.

od 350 zł

Anty-aging, cera problematyczna, ciało

pq age

Jest to doskonały zabieg poprawiający napięcie wiotkiej skóry oraz redukujący przebarwienia w obrębie twarzy i ciała jak również w przypadku blizn różnego pochodzenia oraz trądziku i blizn po trądziku. 

od 350 zł

Anty-aging, cera problematyczna, ciało

Retix C

Intensywna i kompletna terapia anti-aging na twarz, szyję i dekolt, oparta na kompleksie Acticell 42%, który zawiera najbardziej skuteczne składniki odmładzające w odpowiednich stężeniach i skutecznych formułach.

od 280 zł

Anty-aging, cera problematyczna

contra-dry – zabieg marki yonelle

Idealny do skóry przesuszonej, szorstkiej, skłonnej do łuszczenia się, z odczuwalnym dyskomfortem „ściągania” i braku elastyczności. Regeneruje naskórek, przywracając mu prawidłową strukturę i wzmacniając jego funkcje barierowe.

320 zł

Cera problematyczna, anty-aging

Active Energy Vit C Forte Yonelle

Zabieg dodaje skórze blasku, energii i młodzieńczej witalności. Idealny dla każdego rodzaju skóry zestresowanej, zmęczonej, poszarzałej.

450 zł

Cera problematyczna

CBD Pro Perfection Yonelle

Zabieg poprawiający stan i wygląd cery mieszanej i tłustej z uporczywymi niedoskonałościami.

350 zł

Cera problematyczna, anty-aging

MangoLift Collagen Therapy DermaQuest

Terapia dedykowana jest skórze wrażliwej ze znaczącym spadkiem jędrności, skłonnej do powstawania przebarwień i rozszerzonych naczynek.

350 zł

Cera problematyczna

terapeutyczny zabieg dyniowy marki dermaquest

Zabieg normalizujący przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami.

270 zł

Cera problematyczna, anty-aging

mangopeel – zabieg marki dermaquest 

To sensoryczny peeling enzymatyczno-chemiczny, dedykowany skórze z tendencją do rozszerzonych naczynek oraz skłonnej do powstawania przebarwień.

300 zł

Cera problematyczna

AZELAICPEEL DERMAQUEST​

Zabieg skierowany dla bardzo wrażliwych skór z problemem przebarwień, w przebiegu trądziku zaskórnikowo-grudkowego oraz w początkowym stadium trądziku różowatego.

320 zł